לידור כימיקלים בע"מ
דואגים לבריאות בעלי החיים

אינדקס מרפאות / וטרינרים

מרפאת גל-חיות

פרטי המרפאה
עיר: זיכרון יעקב
כתובת: קניון פסגת זכרון רח' הדגן 2 זכרון יעקב מתחת לבנק דסקונט והסופרפארם צמוד לשקם אלקטריק כניסה מהחזית ומחניון מקורה של הקניון
שעות פתיחה: כל יום מ- 8:00-20:00 רצוף, ימי שישי וערב חג מ- 8:00-14:00 זמינות לחרום 24/7/365
04-6291010
054-5673456
077-5508910
galvet@gal-hayot.com
אודות המרפאה
אנשי צוות: ד"ר גל לויטה AVMA NY License, B.Sc., DVM יליד חיפה, נשוי ואב לשלושה ילדים ג'ינג'ים. בוגר תיכון אליאנס בחיפה. גולנצ'יק וקצין חי''ר. בוגר תואר ראשון בלימודי בעלי חיים בפקולטה לחקלאות שברחובות של האוניברסיטה העברית. עד לתחילת לימודי הווטרינריה, עבד חצי שנה כטכנאי והיה אחראי על כלבי תורמי הדם בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי שבבית דגן. את לימודי הווטרינריה סיים בבודפשט, הונגריה בשנת 1998. עבד שנה קלינית נוספת בבי"ח הווטרינרי האוניברסיטאי בבודפשט, ועם חזרתו לארץ בשנת 1999 הקים את מרפאת "גל-חיות" בזיכרון-יעקב. במקביל עבד במרפאה וטרינרית בחיפה תחת המנטור ד''ר פיני חליבה. בתקופה זו היה הוטרינר של "תנו לחיות לחיות חיפה". לאחר שנתיים של עבודה כווטרינר, עבר עם משפחתו לארצות הברית, וחי במנהטן, ניו-יורק במשך חמש שנים. במהלך אותה תקופה עבר בהצלחה את מבחני ההסמכה לווטרינריה וקיבל רישיון לעסוק ברפואה וטרינרית בארצות הברית במדינת ניו-יורק. עבד בבית חולים ווטרינרי הגדול Associates Central Veterinary שבניו-יורק. בי''ח זה נתן שרות לכ- 65,000 לקוחות וסיפק שרותים וטרינרים נרחבים ברמה הגבוהה ביותר. בתקופה זו ד''ר גל התמקצע גם בחיות אקזוטיות כמכרסמים, חמוסים, בעלי כנף וזוחלים. במהלך עבודתו בארצות הברית, הוכשר, התנסה ועבד עם לייזר CO2 וטרינרי. מאמין גדול בנושא היגיינת פה וניקויי שיניים בהקשר הישיר של מניעת מחלות לב, כליות, ובהענקת איכות חיים לידידנו הולכי על ארבע. בשנת 2007 חזר ארצה עם מטען וטרינרי רב, והצטרף למרפאה הותיקה של ד''ר שירלי פורמנסקי אשר בדניה חיפה www.shirley-vet.com היום מתרכז במתן שרותים וטרינרים נרחבים, איכותיים ומקצועיים בזכרון-יעקב וסביבתה ושוקד על הקמת קליניקת הדגל של זכרון בקניון פסגת זכרון רחוב הדגן 2 בטלפון 04-6291010 זמין לחרום 24/7 ביקורי בית ניתנים על פי תאום מראש בנוסף תמצאו את ד"ר יעל בלי וטרינרית נוספת במרפאה מומחית בדיקור סיני לבע"ח ובשקום שתשמח לכרכם ולשרתכם. שני אסיסטנטיות בכירות- טל רון ונילי קזנסקי שלא יפסיקו ללטף ולנשק את הפרותיים שביניכם וישמחו לעזור לכם בכל בקשה.
פרופיל:
מרפאה גל-חיות הוקמה לאחרונה בשלהי 2009 בזכרון-יעקב, מקום מגוריו של ד''ר גל לויטה. המרפאה ממוקמת בקניון פסגת זכרון במרומי זכרון- יעקב המשקיף לנוף מרהיב. לים ולישובי החוף ממערב, בנימינה מדרום, ואדי מילק ממזרח וצפונה עד לחיפה. במרפאה ניתנים שירותי רפואה ואבחון מגוונים ומתקדמים בכל התחומים הקשורים לחיות מחמד, כולל ליווי צמוד, הדרכה ועבודה משותפת עם קהל הלקוחות בכל המצבים. המרפאה זמינה לשרותי חרום ואישפוז 24 שעות תחת השגחה. בנוסף לטיפול במרפאה אנו מאמינים שאם הכלב או החתול מתקשים להגיע למרפאה נבוא אנו עליהם למתן השרות בבית הלקוח עד כמה שניתן. במידה ויהיה צורך בטיפול המשך נעביר את הטיפול למרפאה או לאשפוז כנדרש. במרפאה הוקמה גם מספרה. המספרה מנוהלת על ידי ספרי כלבים וחתולים מקצועיים ומנוסים. המרפאה רואה את עצמה לא רק במתן הטיפול הווטרינרי המקצועי הטוב ביותר שניתן אלא גם במתן שירות אדיב ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי שיתוף פעולה מלא עם בעלי חיות המחמד. צוות המרפאה מיומן, אדיב, קשוב לצרכי הלקוחות, אוהב חיות ומסור לעבודתו. נשמח לראותכם בין לקוחותינו.

חזרה לאנדקס מרפאות/וטרינרים

עידכונים

עצור
סרטונים
עולם הטבע
תן חיוך
עבור לתוכן העמוד